RU

Росія визнає псевдореферендум терористів на сході України

12.05.2014, 12:16
Росія визнає псевдореферендум терористів на сході України - Фото
Фото: ЕРА
Росія має намір "з повагою" ставитися до результатів псевдореферендума проросійських терористів на сході України. Про це заявила прес-служба Кремля, яку цитує ІТАР-ТАРС.

"У Росії уважно спостерігали за підготовкою та проведенням референдумів в Донецькій і Луганській областях України, - йдеться в повідомленні. - Відзначаємо високу явку населення, незважаючи на спроби зірвати голосування" .

"У Москві з повагою ставляться до волевиявлення населення Донецької та Луганської областей і виходять з того, що практична реалізація підсумків референдумів пройде цивілізованим шляхом, без будь-яких рецидивів насильства, через діалог між представниками Києва, Донецька і Луганська", - зазначила прес-служба президента РФ. При цьому Росія каже, що "вітатиме будь-які посередницькі зусилля в інтересах налагодження такого діалогу, в тому числі по лінії ОБСЄ".

Тим часом влада України називає минулий "референдум" фарсом, який не матиме жодних юридичних наслідків. США і країни Європи вже засудили дану подію і заявили, що єдине голосування в Україні, яке матиме законну силу, - президентські вибори 25 травня. Влада України, країни Євросоюзу, Канада і США впевнені, що за організацією псевдореферендума стоїть Росія. Також в ЄС закликають ігнорувати підроблені результати "референдуму".

За даними незалежних спостерігачів, в акції сепаратистів взяли участь не більше 10% жителів регіону. Говорити про розподіл голосів безглуздо, так як нормальних умов голосування і прозорого підрахунку голосів сепаратисти не забезпечили. Експерти відзначають, що псевдореферендум не можна вважати навіть соціологічним опитуванням.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини