RU

Росія виграє від євроінтеграції України, - Фюле

11.10.2013, 13:43
Росія виграє від євроінтеграції України, - Фюле - Фото
Штефан Фюле (фото - ЕРА)
Росія не постраждає, а виграє від євроінтеграції України. У цьому впевнений єврокомісар Штефан Фюле  про що він заявив у своєму виступі на засіданні круглого столу у Верховній Раді України.

"Угода про асоціацію складалася не за рахунок Росії. Навпаки, Росія також отримає великі переваги від інтеграції країн Східного партнерства в широку європейську економіку", - сказав Фюле, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Фюле зазначив, що Угода про асоціацію з Україною повинна внести істотний внесок у створення в перспективі спільного економічного простору "від Лісабона до Владивостока" на базі правил СОТ.

Нагадаємо, сьогодні Фюле заявив, що Євросоюз надасть Україні фінансову допомогу у розмірі 186 млн. євро для впровадження угоди з ЄС, 610 млн. євро - після виконання Україною всіх умов і обіцяє допомогу в переговорах з МВФ.

Крім того, за його словами, для підписання угоди про асоціацію з ЄС необхідно вирішити питання законодавства про вибори, реформувати систему прокуратури і вирішити питання виборчого правосуддя.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини