RU

Росія веде проти України війну нового типу - Міноборони

13.05.2014, 17:06
Росія веде проти України війну нового типу - Міноборони - Фото
Проросійські терористи добре навчені і мають при собі російську зброю (фото - ЕРА)
Одна зі складностей військового протистояння з Росією полягає в тому, що на Україну напала держава, яка є одним з трьох гарантів безпеки України. Про це сьогодні на прес-конференції заявив міністр оборони України Михайло Коваль, - передає УНІАН.

"Я думаю, що на це (підготовку до війни, - ред.) пішов не один рік. Ті, хто готував цю операцію, не сподівались, що Збройні Сили України виконають ті завдання, які вони виконують, - сказав Коваль.

За його словами, військовослужбовці Збройних сил Росії навіть не приховують, звідки вони. "Вони представляються, ким вони є. Коли був напад на одну з наших баз, до нас підійшли офіцери і відразу представилися, що вони з розвідувального полку, з 45-го розвідувального полку Повітряно-десантних військ. Вони запропонували нам здатися і навіть назвали свої прізвища. Можливо, сумнівною є достовірність прізвищ, але те, що такий полк дійсно існує, я даю вам гарантію на 200 відсотків. Тому у мене є всі підстави говорити те, що я говорю", - зазначив міністр оборони.

Також Коваль зауважив, що Росія веде проти України війну нового типу, таких війн у світі ще було. "Військові вчені вам це підтвердять, що це війна нового покоління, фактично, сусідня країна розв'язала проти нас війну, відправивши сюди спеціальні диверсійні загони, які не готуються за один день. Через деякий час ми дізнаємося, як з'явився той же Гиркин, він же Стрілок. Він приїжджав в Україну не один раз, брав участь у реконструкціях багатьох битв Першої світової війни і Великої Вітчизняної. Він завів тут знайомих...", - сказав міністр оборони.

Також Коваль додав, що українські військові не можуть почати повномасштабні військові дії, наприклад, призвести військовий марш, оскільки частина цивільного населення і частина правоохоронців на сході держави фактично виступають на боці ворога. "Був випадок, коли зламалася наша машина, офіцер і солдат-контрактник попросили допомоги у міліції, а міліція привела сепаратистів, і наших людей заарештували. Військові звикли, що люди бачать в них захисників, але на території бойових дій люди чомусь бачать в нас ворога, чіпляють нам ярлики, такі як і в Криму. Я чув особисто: "Бандера, американець, фашист", - сказав Коваль.

Крім того , він додав , що воювати з Росією непросто ще й тому , що на Україну напало держава, яка є одним з трьох гарантів безпеки України . "Такого ще у світовій практиці не було. Ми очікували , що Росія буде захищати нас , якщо якась інша держава буде зазіхати на нашу територію" , - зазначив Коваль.

Також Коваль підкреслив, що українські військові опинилися в нестандартній ситуації, оскільки були готові до відбиття відкритої агресії противника, а зіткнулися з іншими реаліями, коли противник ховається за спинами цивільного населення. "Війна ведеться не за правилами. У багатьох випадках люди стають своєрідним бар'єром перед сепаратистами. Наприклад, як у Краматорську, коли нашу колону оточили цивільні місцеві жителі, а через 30 хвилин за їх спинами стояли міцні чоловіки з ручними гранатометами російського виробництва", - сказав міністр.

Нагадаємо, влада України, а також США, Канада, країни Європи та НАТО заявляють, що озброєними бойовиками і терористами на сході України керує Росія. Також на кордоні з Україною продовжує залишатися значна кількість російської військової техніки і солдатів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини