RU

Росія в ООН блокує критику своїх дій в Україні

11.03.2014, 10:36
Росія в ООН блокує критику своїх дій в Україні - Фото
Фото: ЕРА
Російські представники в Раді безпеки ООН категорично не сприймають відмінні від своєї точки зору погляди на події в Україні. Про це заявляють дипломати інших країн.

"Росія не подає жодного сигналу, що вона готова нас вислухати", - заявив посол Франції в ООН Жерар Аро. "Якщо справа дійде до відділення Криму Росією, то це принесе велику небезпеку, а ми хочемо уникнути гіршого сценарію", - додав представник Франції.

Жерар Аро сказав, що на консультаціях, скликаних на вимогу України, посол Російської Федерації в ООН Віталій Чуркін повторював, що Москва "усвідомлює свою історичну відповідальність".

Британський посол при ООН Марк Лайал Грант відзначив, що представник України Юрій Сергєєв наполягає, що референдум в Криму, запланований на ці вихідні, - незаконний. "І з цією позицією згодна більшість країн-членів Ради безпеки ООН", - додав представник Великобританії.

Нагадаємо, сьогодні Рада безпеки ООН не зуміла визначитися з єдиною позицією по українській кризі. Москва, яка є її постійним членом, має в ній право вето.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини