RU

Росія: Україна безпідставно звинувачує росіянина в шпигунстві

02.04.2012, 14:39
Росія: Україна безпідставно звинувачує росіянина в шпигунстві - Фото
4f7078de740c7aae8fa365d2a38d0fc5.jpg
У прес-службі МЗС Росії зазначають, що відомство "з глибокою заклопотаністю продовжує стежити за розвитком ситуації навколо заступника директора філії російського ФГУП Завод Електроприлад, що здійснює ремонт кораблів та інших суден у Севастополі, громадянина Російської Федерації А.Р.Степанянця, з січня 2010 року утримується під вартою в Україні ".

Зовнішньополітичне відомство Росії підкреслює, що українська влада "безпідставно намагається інкримінувати Степанянцю діяння, що трактуються як нібито" шпигунство на користь Росії"."Російська сторона неодноразово звертала увагу української сторони на надуманість і необгрунтованість пропонованих Степанянцю звинувачень ", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, в кінці січня 2010 року повідомлялося, що співробітники СБУ затримали громадянина Росії й жителя Севастополя, які намагалися здобути й вивезти за кордон блоки від корабельних радіолокаційних станцій, які здійснюють спостереження за крилатими ракетами.

У ЗМІ повідомляється, що зараз Степанянцю пред'явили обвинувачення за ст.114 КК України (шпигунство), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини