RU

Росія скаржиться, що не може донести Європі правду про Україну

16.04.2014, 17:46
Росія скаржиться, що не може донести Європі правду про Україну - Фото
Дмитро Пєсков

Європейські читачі, європейські телеглядачі не в змозі оцінити становище в Україні в повній мірі, оскільки позбавлені права на вільний вибір джерел інформації. Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

"Це можна констатувати з великим жалем, але, тим не менш, це так", - вказав Пєсков.

За його словами, навіть інформаційна активність російських політиків - президента Володимира Путіна, глави МЗС Сергія Лаврова і парламентаріїв, які намагаються розвіяти ті чи інші чутки, присікти ті чи інші звинувачення, "наштовхується на бетонну стіну цензури".

"Пояснення не проходять. Причому не проходять не через їх неспроможність, а, навпаки, позиція дуже послідовна і аргументована. Не проходять, тому що наштовхуються на бетонну стіну цензури. Таке ми не бачили, ми не думали, що ось воно так буває, так, у відкриту", - вказав Пєсков.

Нагадаємо, що Україна, в свою чергу, акцентує увагу на антиукраїнській пропаганді російськими каналами. Ще в березні комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації в результаті моніторингу російських каналів визначив, що в діяльності російських телевізійників містилася інформація із закликами насильницької зміни конституційного ладу України, агресивних дій проти країни.

Також Національна рада з телебачення і радіомовлення України звернулася до операторів кабельного мовлення з тим, щоб вони виконали рішення суду і припинили мовлення російських телеканалів на території України. В даний момент більше 90% українських провайдерів призупинили ретрансляцію російських телеканалів.

Джерело: ІТАР-ТАРС

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини