RU

Росія попросила Україну допомогти переозброїти Чорноморський флот

23.02.2013, 22:44
Росія попросила Україну допомогти переозброїти Чорноморський флот - Фото
Фото: mil.ru

Міністерство оборони Російської Федерації звернулося до Міноборони України з проханням врегулювати митні процедури, необхідні для переозброєння російського Чорноморського флоту. Про це 23 лютого в ході брифінгу на полігоні 169-го навчального центру Сухопутних військ збройних сил України (селище Десна) заявив міністр оборони України Павло Лебедєв.

"Міністерство оборони Росії звернулося з тим, що вони планують проводити переозброєння свого Чорноморського флоту і попросило врегулювати питання митних процедур", - сказав Лебедєв, повідомляє прес-служба Міноборони.

Чиновник підкреслив, що питання митних процедур не лежить в компетенції оборонного відомства, тому Міноборони оформить відповідні документи і передасть їх у Міністерство доходів і зборів, Кабінет міністрів і Міністерство фінансів.

"Бажання Росії зрозуміло, адже технології йдуть уперед і бажання переозброїти свій флот - справедливе. Тому необхідно вирішити всі питання на законодавчому рівні, враховуючи інтереси в тому числі України як позаблокової країни", - зазначив Лебедєв.

Досьє на Павла Лебедєва

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини