RU

Росія погрожує Україні розірвати партнерство

23.09.2013, 17:26
Росія погрожує Україні розірвати партнерство - Фото
Дмитро Медведєв (фото - ЕРА)
Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що після інтеграції в Євросоюз Москва не залишить Україні шансів на вступ до Митного союзу.

"Ніяких шансів для тго , щоб вступити до Митного союзу після цього не залишиться", - заявив Медведєв. Він зазначив, що " в цьому випадку для України особливий режим, партнерський режим, який діяв досі, він закінчиться". "Так, ми будемо дружити, ми будемо торгувати, але це буде торгівля така ж, як ми ведемо з нашими іншими партнерами - без всяких привілеїв і, навпаки, може бути, навіть з обмеженнями", - підкреслив Медведєв, слова якого наводить ІТАР-ТАРС.

"Нехай продають свою продукцію в Європу... Хай спробують продати", - додав російський прем'єр. Він попросив Україну "не ображатися на наслідки, які будуть, а вони будут" . За словами Медведєва, ці наслідки полягають в тому, що після початку виконання договору між Україною та ЄС на ринок України хлинуть європейські товари, які будуть відрізнятися високою якістю і низькою ціною і "будуть прагнути на наш ринок".

Медведєв підкреслив, що для запобігання цього Росія буде використовувати всі механізми, застосування яких не заборонено Світовою організацією торгівлі.

Нагадаємо, Україна має намір підписати асоціацію з Європейським Союзом на саміті Східного партнерства у Вільнюсі в кінці листопада.

Досьє на Дмитра Медведєва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини