RU

Російська митниця заявляє про порушення з боку України

16.08.2013, 17:18
Російська митниця заявляє про порушення з боку України - Фото
Володимир Путін та Андрій Бельянінов (фото - kremlin.ru)
Федеральна митна служба Росії може пом'якшити критерії контролю за українськими вантажами, коли Україна усуне наявні порушення, заявив голова ФМС Андрій Бельянінов.

"Швидше за все, так. Як порушення зникнуть, так знизимо. Я терміни не назву", - сказав він, відповідаючи на відповідне питання, передає Прайм.

Нагадаємо, Федеральна митна служба Росії з 14 серпня фактично заблокувала ввезення товарів з України. Всю українську продукцію включили до списку ризикованих товарів. В уряді РФ повідомили, що рішення приймалося органами Митного союзу. Президент Віктор Янукович у зв'язку з цим висловив по телефону російському президенту Володимиру Путіну своє занепокоєння.

У російській митниці відзначили, що пом'якшать критерії контролю за українськими вантажами, коли Україна  усуне наявні порушення. У той же час влада України каже, що не отримувала від російської сторони офіційних документів, що підтверджують порушення українськими експортерами норм законодавства Митного союзу або безпосередньо митного законодавства РФ.

Детальніше про торгову війну Москви проти Києва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини