RU

Росія націлена на розвал України - Кучма

29.05.2015, 11:50
Росія націлена на розвал України - Кучма - Фото
Леонід Кучма
Росія домагається розчленування України. Про це йдеться у витягах з нової редакції книги другого президента України Леоніда Кучми "Україна - не Росія", опублікованих у газеті Голос України.

"Коли Москва закликає перетворити Україну на федерацію, цілком очевидно, що мета тут - не благополуччя, не інтереси нашого народу, а будівництво фундаменту для розвалу України, перетворення її в недієздатна, аморфна держава", - пише Кучма.

За словами другого президента, деякі російські політики вже озвучували ініціативи щодо поділу України між Польщею, Угорщиною, Румунією та Росією. Разом з тим, пише Кучма, основоположною для України залишається національна ідентичність, жителі всіх регіонів повинні вважати себе в першу чергу українцями, що дозволяє будувати єдину країну.

Нагадаємо, незважаючи на постійні заклики Росії до федералізації України, переважна більшість українців не підтримують цю ідею. Більшість громадян України - понад 80% - виступають за унітарну форму правління.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини