RU

Росія хоче зробити Україну своїм трофеєм, - Бжезинський

16.09.2013, 11:27
Росія хоче зробити Україну своїм трофеєм, - Бжезинський - Фото
Збігнєв Бжезинський (фото - EPA)
Україна у Митному союзі Росії стала б найбільшим трофеєм Москви з часів розвалу СРСР. Про це в інтерв'ю Deutsсhe Welle сказав колишній радник президента США з питань національної безпеки, провідний американський геостратег Збігнєв Бжезинський.

Говорячи про євроінтеграцію країн колишнього СРСР, Бжезинський зазначив, що Росія намагається оживити "зав'явшу доктрину" російського світу. Однак самій Москві пішло б на користь, якби Україна стала частиною ЄС. "Це набагато більш перспективне майбутнє для Росії, ніж варіант, коли Росія є ізольованою і намагається підкупом домогтися інтеграції України у свою нову імперію, одночасно будучи затиснутою між об'єднаною Європою та Китаєм, який нарощує міць", - сказав він.

При цьому, говорячи про Митний союз РФ, Бжезінський підкреслив, що ніяких прихованих мотивів у Москви немає, тому що там все "абсолютно очевидно". "Його сутність полягає в спробі підкорити одну за одною незалежні сьогодні пострадянські країни. Україна в цьому контексті є найбільшим "трофеєм", і думаю, що росіяни сповнені рішучості підкорити її. Насправді ж питання в тому, чи готові українці відстояти свою незалежність? Тому самі українці повинні визначити, чи бути їм знову провінцією у складі великої Росії", - зазначив політолог.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини