RU

Росія хоче змінити договір про перебування ЧФ у Криму

29.08.2013, 10:28
Росія хоче змінити договір про перебування ЧФ у Криму - Фото
33e0a69e72fd8bf4fd7eae67cdc2a4d4.jpg
Україна і Росія мають намір доопрацювати договірно-правову базу, що регламентує перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території Криму. Про це сказано в повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ РФ.

У відомстві зазначили, що напередодні під час телефонної розмови статс-секретаря - заступника міністра закордонних справ Росії Григорія Карасіна з першим заступником міністра закордонних справ України Русланом Демченком щодо актуальних питань, пов'язаних з перебуванням Чорноморського флоту РФ на території України, "була констатована обопільна зацікавленість в активізації роботи з удосконалення договірно-правової бази, що регламентує перебування російського флоту на українській території".

Сторони також обговорили основні питання двостороннього російсько-українського співробітництва та графік майбутніх контактів між зовнішньополітичними відомствами двох країн.

Нагадаємо, 21 квітня 2010 року президенти України і Росії
Віктор Янукович та Дмитро Медведєв підписали угоду про продовження перебування ЧФ РФ в Україні до 2042 року і прив'язку оренди за нього до ціни на поставлений в Україну російський газ. 27 квітня 2010 року Верховна Рада зі скандалом ратифікувала цю угоду. Угода передбачає, що за продовження оренди військово-морської бази в Криму Україна отримує від Росії знижку на газ у розмірі $100 за тисячу кубометрів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини