RU

Росія ігнорує запити України з розшуку колишньої влади - МВС

12.01.2015, 14:41
Росія ігнорує запити України з розшуку колишньої влади - МВС - Фото
Арсен Аваков
Міністерство внутрішніх справ Росії ігнорує всі запити України і не вносило в систему розшуку в країнах СНД колишнього президента Выктора Януковича і його найближче оточення. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава МВС України Арсен Аваков.

"Федеральна казенна організація ДІАЦ МВС Росії, послідовно ігноруючи всі запити України, які не виставляла в систему розшуку в країнах СНД розшук на Януковича і Ко. Тим самим порушуючи всі встановлені процедури", - повідомив він.

За інформацією міністра, на сьогоднішній день РФ ігнорує документи про розшук 24 осіб, що раніше займали високі пости в Україні, а саме: Віктор Янукович, Микола АзаровАндрій КлюєвВіктор Пшонка, Олександр ЯкименкоВіталій Захарченко, Віктор Ратушняк, Павло Зінов, Сергій Шуляк, Василь Коряк, Петро Федчук, Олександр Янукович, Едуард СтавицькийСергій КурченкоСергій Арбузов, Анатолій Клименко, Микола ПрисяжнюкРенат КузьмінОлег ЦарьовЮрій КолобовАндрій ІгнатовРаїса БогатирьоваГеоргій Дзекон, Олександр Динник.

"Крім цих персонажів штучно не оголошені в розшук у Росії і за системою СНД в цілому ще кілька десятків людей другого ряду, підозрюваних у злочинах з боку України. У цих умовах МВС України готує документи про вихід в односторонньому порядку з такої порочної системи розшуку, під контролем російського "правосуддя". Всім країнам членам СНД ми направимо пропозиції про співпрацю в цій сфері на основі двосторонніх відносин", - підкреслив Аваков.

"Генеральний прокурор Росії, в дусі брехливих і цинічних дій свого патрона Путіна, маніпулюючи правдою - бреше по суті, коли заявляє: "Генеральна прокуратура РФ досі не отримувала запитів від українських колег про видачу екс-президента України Віктора Януковича та інших політиків". Запит про видачу розшукуваного або злочинця відбувається в органи країни, де розшукуваний був затриманий за раніше оголошеного розшуку. Росія, у відповідності зі своїми зобов'язаннями, що діють у рамках угоди СНД про розшук злочинців, зобов'язана була виставити в систему розшуку поданих України персонажів. І Януковича і ще 23 осіб", - додав він.

Раніше повідомлялося, що спеціальна комісія Інтерполу сьогодні прийняла рішення про оголошення в міжнародний розшук колишнього президента України Віктора Януковича і його найближчого оточення.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини