RU

Росія дає Україні кредит на 15 мільярдів доларів

17.12.2013, 18:05
Росія дає Україні кредит на 15 мільярдів доларів - Фото
Віктор Янукович і Володимир Путін (фото - ЕРА)

Російський уряд ухвалив рішення розмістити частину свого Фонду національного добробуту (ФНД) в Україні в розмірі $15 млрд. Про це повідомив президент РФ Володимир Путін за підсумками засідання російсько-української міждержавної комісії. "З метою підтримки українського бюджету уряд РФ прийняв рішення розмістити у цінних паперах українського уряду частину своїх резервів з Фонду національного добробуту обсягом 15 млрд. доларів США", - цитує Путіна ІТАР-ТАРС.

Кредит надається у формі покупки українських єврооблігацій російським урядом. Частина облігацій буде куплена росіянами вже до кінця цього року. Мінфін Росії обіцяє пояснити деталі угоди найближчими днями.

Російський президент також висловив думку, що проблеми української економіки "пов'язані значною мірою зі світовою фінансовою кризою, економічною кризою"
.

Росія і Україна схвалили план дій з врегулювання торговельних обмежень, націлений на спрощення захисних та антидемпінгових процедур. "Переконаний, його реалізація дозволить у рази збільшити поставки української продукції до Росії та інших країн Митного союзу", - заявив Путін журналістам.

Президент РФ зазначив, що переговори пройшли в діловому і конструктивному ключі. За словами Путіна, обидві сторони налаштовані на подальше розширення всебічних контактів. "Підприємства наших країн утворюють, по суті, єдиний господарський комплекс. Російські та українські компанії підтримують щільну промислову кооперацію, активно працюють на ринках один одного", - наголосив президент Росії.

Як очікується, кредит від Росії допоможе владі впоратися з обслуговуванням зовнішніх боргів і утриманням курсу гривні без структурних та економічних реформ , яких вимагає МВФ як умову надання чергового кредитного траншу
.

Досьє на Володимира Путіна

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини