RU

Росію закликають відкликати Генконсула у Львові

21.12.2010, 11:00
Росію закликають відкликати Генконсула у Львові - Фото
4c1f3ba13363ce6927dcf78eb6d55100.jpg

Росію закликають відкликати Генконсула у Львові
Конгрес Українських Націоналістів (КУН) закликає Російську Федерацію відкликати Євгена Гузеєва з посади Генерального консула РФ у Львові "за висловлювання, несумісне з етикою дипломатичного представника". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі КУН.

Конгрес нагадує, що 16 грудня російський дипломат заявив, що "українську мову завезли в Західну Україну більшовики, а Україну створила Австрія, щоб відірвати її від Росії". "Росія повинна терміново провести лікбез серед своїх дипломатів на тему історії тих народів, у чиїх державах вони представляють Російську Федерацію, оскільки дике неуцтво російських диппредставників іноді просто шокує", - сказав глава Конгресу Українських Націоналістів Степан Брацюнь.

"Росіяни грають у небезпечну гру: такими заявами вони намагаються принизити українців, а насправді принижують самих себе, свою державу, виставляючи себе перед всім цивілізованим світом нацією темними неосвіченими людьми", - впевнений глава Конгресу.

"Конгрес Українських Націоналістів закликає Російську Федерацію відкликати Євгена Гузеєва з посади Генерального консула РФ у Львові за висловлювання, несумісне з етикою дипломатичного представника, за неповагу до української нації і у зв'язку з ганебно низьким рівнем освіченості дипломата, який дискредитує Російську Федерацію в очах світової спільноти", - наголосив С.Брацюнь.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини