RU

Російський флот у Криму не обмежився пострілами

28.07.2008, 11:40

Головнокомандуючий ВМФ Росії віце-адмірал Олександр Клєцков заявляє, що Україна не вводила обмежень на проведення дня ВМС Росії в Криму. Про це він заявив, коментуючи заяви мера Севастополя Сергія Куніцина про те, що російська сторона порушила вимоги Кабміну стосовно святкування Дня ВМФ.

"Україна не вводила обмежень щодо проведення свята, і постанову Кабінету міністрів було виконано нами в повному обсязі", - заявив О. Клєцков, якого цитує "Українська правда".

Як відомо, під час демонстрації бою з надводними кораблями військовослужбовці ВМФ зробили кілька холостих пострілів з артилерійських установок та автоматичної зброї. Пізніше з'ясувалося, що холості постріли - не єдине порушення, допущене російською стороною.

Попри досягнуті домовленості вчора Севастополем також пересувалася військова техніка - 15 БТР-70 ВМФ РФ проїхали вулицями міста від Севастопольської до Козацької бухти. Раніше МЗС заявило, що "проходження військової техніки мостом - це вже військовий парад, тобто містить ідеологічний елемент".

Нагадаємо, військово-морський парад за участю кораблів та військовослужбовців Чорноморського флоту і свято, присвячене Дню Військово-Морського Флоту Росії, відбулися 27 липня в акваторії Севастопольської бухти.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини