RU

Росіяни не вірять Януковичу, але схвалюють суд над Тимошенко

30.08.2011, 17:41

Росіяни не довіряють президенту України Віктору Януковичу, але схвалюють суд над екс-прем'єром Юлією Тимошенко. Про це свідчать результати всеросійського дослідження, проведеного російським аналітичним Левада-центром.

Як повідомляє офіційний сайт центру, в серпні поточного року Януковичу точно довіряють всього 3% опитаних росіян, скоріше довіряють - 26%. Скоріше не довіряють українському президенту 28%, точно не довіряють 21%.

Ще 3% респондентів на питання, чи довіряють вони Януковичу, відповіли: "Не знаю, хто це".

Ситуація з довірою до Тимошенко ще гірше: точно довіряє їй всього 1% росіян, скоріше так - 6%, скоріше ні – 34%, точно ні – 37%. Відповідь "Не знаю, хто це" у відношенні Тимошенко вибрали 3% опитаних росіян.

Підтримують рішення української влади віддати Тимошенко під суд 40%, негативно це сприйняли 20% росіян.

Опитування було проведено 19-23 серпня за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення серед 1600 людей у віці 18 років і старше в 130 населених пунктах 45 регіонів країни. Розподіл відповідей на сайті було наведено у відсотках від загальної кількості опитаних разом з даними попередніх опитувань. Статистична похибка даних не перевищує 3,4%.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини