RU

Росія звинувачує Україну у недружніх діях

25.07.2008, 13:15

Росія звинувачує Україну у недружніх діях

МЗС Росії звинуватило Україну у недотриманні домовленостей у зв'язку із забороною депутатові Держдуми Костянтину Затуліну в'їзду у країну.

"Ми висловимо на офіційному рівні наше ставлення до цього яскравого вияву недружнього ставлення до відомого суспільного діяча і депутата парламенту Росії", - сказав заступник Міністра закордонних справ Росії Андрій Денисов.

"Особливо спантеличує позиція української влади у контексті тих домовленостей, яких ми досягали раніше про те, щоб покінчити з непридатною практикою "чорних списків" і припинити займатися такого роду справами", - сказав А. Денисов, якого цитує РІА "Новости". "Очевидно, у наших шановних колег і партнерів слова розходяться з ділом. Це викликає подив", - заявив заступник міністра.

Нагадаємо, К. Затуліна, затримали у четвер в аеропорту Сімферополя, його не пустили на територію України за вимогою Служби безпеки. Служба безпеки України називає причиною затримання депутата Держдуми РФ К. Затуліна його спроби організувати конфлікти між прихильниками різних православних церков під час святкування 1020-річчя хрещення Київської Русі.

К. Затуліна вже було оголошено персоною нон-грата в Україні, однак у 2007 році Київ та Москва ліквідували списки.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини