RU

Росія здивована новою справою проти Тимошенко

14.10.2011, 11:41
Росія здивована новою справою проти Тимошенко - Фото
a99e3be6d9348ba64c4f865bef6a0183.jpg

Росія здивована новою справою проти Тимошенко
В уряді Росії не могли передбачити, що лист щодо заборгованості України перед Міноборони Росії стане підставою для порушення нової справи проти Юлії Тимошенко.

"Міноборони просто виконувало свою роботу і стягало борги. Цим і тільки цим пояснюються дії відомства", - заявив газеті Комерсант-Україна прес-секретар прем'єр-міністра Росії Дмитро Пєсков.

Ще один співрозмовник видання в уряді Росії повідомив, що для Москви використання листів російського міністра для порушення нової справи проти Тимошенко - це велика несподіванка. "Ми ніколи не підтримували Київ в переслідуванні Тимошенко і особливо - в ув'язці цих кримінальних справ з контрактами між Газпромом і Нафтогазом", - сказав він.

Зі слів співрозмовника газети, Росія "не раз давала українцям це зрозуміти, причому по всіх каналах". "Ніхто і не міг передбачити, що лист буде використано саме так", - сказав він.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що проти Тимошенко і колишнього прем'єр-міністра Павла Лазаренка порушено нову кримінальну справу, пов'язану зі спробою покладання боргів корпорації Єдині енергетичні системи України перед Міністерством оборони Росії на бюджет України.

Детальніше про нову справу читайте тут>>>

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини