RU

Росія закупить партію українських "Ан-70"

20.04.2011, 10:30

У 2015-2016 роках Міністерство оборони Російської Федерації планує почати закупівлю нових серійних військово-транспортних літаків короткого злету і посадки "Ан-70", а також модернізованого важкого транспортного літака Ан-124-100 "Руслан". Про це заявив глава російського оборонного відомства Анатолій Сердюков.

Як повідомляє прес-служба Міноборони, зокрема, А.Сердюков зазначив: "Програма "Ан-70" вже включена в державну програму озброєння Російської Федерації до 2020 року. Загалом обсяг замовлень на нові "Ан-70" буде становити 60 літаків".

Також він зазначив, що Міністерство оборони РФ на цьому етапі веде всі необхідні роботи щодо завершення програми державних випробувань і сертифікації літака у Росії. "Нам дуже подобається і потрібен цей літак", - наголосив А.Сердюков.

Крім того, він повідомив, що у межах україно-російської кооперації Міноборони РФ протягом найближчих п'яти років планує провести модернізацію Ан-124 "Руслан", а з 2015-2016 років почати закупівлю нових модернізованих "Русланів" в Україні.

Оборонно-промисловий комплекс: добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини