RU

Росія закликає Україну до співпраці задля подолання кризи

25.11.2008, 14:28

Україна і Росія мають взаємодіяти задля подолання економічної кризи. Таку думку сьогодні під час "круглого столу" висловив радник Посла Російської Федерації в Україні Всеволод Лоскутов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Лоскутов наголосив, що діалог між Україною і Росією необхідний на всіх рівнях - вчених, наукових співробітників, керівників відомств, урядів тощо. "Краще говорити, слухати, розуміти один одного, а не обмінюватися заявами через засоби масової інформації", - наголосив він, додавши, що і зараз, і в майбутньому між державами будуть виникати суперечливі теми, але всі рішення можна знайти через діалог. Головне в цьому - не політизувати, а по-діловому обговорювати, - вважає він.

В.Лоскутов впевнений у тому, що Україна і Росія зараз мають взаємодіяти для подолання економічної кризи, оскільки вона стосується обох держав. Спільні зусилля на рівні урядів, різних організацій, відомств для подолання кризи, за словами радника Посла Російської Федерації, - це одна з головних завдань діалогу між Україною і Росією.

Нагадаємо, раніше лідер Партії регіонів Віктор Янукович запропонував створити спільну російсько-українську антикризову комісію. "Хороші сусіди в складні часи завжди думають, як один одному допомогти, але, враховуючи, що у нас сьогодні досить зіпсовані відносини між Україною і Росією, на мою думку, це питання зараз є проблемним", - наголосив В.Янукович.

Про непрості відносини України і Росії >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини