RU

Росія вважає, що Україна її "піддражнює"

28.08.2008, 10:22

Кризу у російсько-українських взаєминах посилено намагаються привнести деякі українські політики. Таку думку висловив статс-секретар - заступник Міністра закордонних справ РФ Григорій Карасін.

"Нас ніби піддражнюють в надії, що ми допустимо емоційний фальстарт, відповімо різко, а це, за розрахунками згаданих діячів, підніме хвилю "здорового націоналізму", яка допоможе їм вирішити свої цілі. Гра, прямо скажемо, цинічна і небезпечна", - відзначив чиновник. Його цитує Департамент інформації і друку МЗС РФ.

"Ретельно відшукуються найхворобливіші сторінки нашої спільної історії. Дійсно, навіщо разом вивчати твори Т. Шевченка, М. Гоголя, дивитися фільми О. Довженка, святкувати звільнення російських та українських міст від фашистів? Адже є вражаючі епізоди зради І. Мазепи, лиходійств С. Бандери, різні події типу міфічної перемоги над російськими воїнами під Конотопом. Ось тут-то і варто зосередити зусилля: раптом москалі не витримають і зірвуться", - сказав Г. Карасін.

"Ми ж у Росії розраховуємо, що здоровий глузд візьме вгору і усвідомлення в українському керівництві необхідності розвитку, добросусідських дружніх взаємин із Росією переможе", - наголосив він.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини