RU

Росія впевнена, що Україна "зайшла у глухий кут"

04.09.2008, 11:50

Голова Державної думи Російської Федерації Борис Гризлов вважає, що дії керівництва України ведуть країну у глухий кут.

"Громадяни України мають розуміти, що вони обирають те керівництво, яке протягом трьох років веде країну у глухий кут", - сказав Б. Гризлов у четвер, оцінюючи політичну ситуацію в Україні. На його думку, "Києву пора, нарешті, визначатися із вектором розвитку країни", - повідомляє прес-служба "Єдиної Росії".

"Зараз цей напрям безвихідний", - вважає Б. Гризлов. Він звернув увагу на те, що, починаючи із 2005 року, складалися умови, які і призвели до сьогоднішньої політичної кризи. "Політична криза в Україні посилюється. Члени Блоку Юлії Тимошенко не прийняли офіційної резолюції на засіданні ради БЮТ, яке завершилося у середу ввечері. На засіданні були присутні представники фракції "Наша Україна - Народна самооборона". Зокрема, засідання відвідав Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко, - "сказав він.

Нагадаємо, президія політради партії "Наша Україна" схвалила рішення блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" про вихід зі складу коаліції і категорично відкидає припущення про можливість входження блоку у нову парламентську більшість спільно із Партією регіонів.

Детальніше про розпад парламентської коаліції >>>

Досьє на Бориса Гризлова >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини