RU

Росія відкинула звинувачення України у забрудненні акваторії Севастопольської бухти

19.08.2009, 14:07

Мінприроди Росії називає необґрунтованими звинувачення української сторони у забрудненні акваторій Севастопольської бухти об'єктами Чорноморського флоту Російської Федерації. Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

"За попередніми даними, об'єкти Чорноморського флоту не є джерелом забруднення, тому звинувачення української сторони є необґрунтованими", - йдеться у повідомленні.

За словами директора департаменту державної політики і регулювання у сфері охорони навколишнього середовища і екологічної безпеки Мінприроди Росії Рината Гізатуліна, останнім часом на адресу Чорноморського флоту РФ надійшло кілька розпоряджень природоохоронних органів України, що містять інформацію про виявлені факти забруднення акваторій в місцях базування Чорноморського флоту Російської Федерації у Севастопольській бухті. "Зараз Чорноморським флотом РФ і фахівцями Мінприроди Росії проводиться розслідування даних випадків. За попередніми даними, фактів, які б підтверджували, що джерелами забруднення є берегові об'єкти, кораблі і судна Чорноморського флоту, не виявлено", - сказав він.

В Міністерстві також зазначають, що питання екологічної безпеки і охорони навколишнього природного середовища, пов'язані з функціонуванням Чорноморського флоту Росії, регулярно розглядаються спільною російсько-українською робочою групою, створеною в рамках Підкомісії з питань функціонування Чорноморського флоту РФ і його перебування на території України.

Нагадаємо, раніше Україна направила Російській Федерації чергову ноту у зв'язку із забрудненням акваторій Севастопольської бухти.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини