RU

Росія також може "вклинитися" в справу Тимошенко

26.05.2011, 13:20

Арешт і суд над лідером "Батьківщини" ЮлієюТимошенко через газові угоди буде негативно сприйнятий у Росії. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив директор Центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребінський.

Політолог переконаний, що у разі арешту на владу буде здійснюватися тиск з боку Заходу. "Думаю, Росія також не буде позитивно тут реагувати, особливо що стосується третьої кримінальної справи проти Тимошенко. Росія скаже: "Ну, як же так, ми підписали договір, а людину за це судять - це неправильно, так зі стратегічними партнерами не чинять", - вважає експерт.

Крім того, за його словами, дуже складно передбачити, чи вийдуть українці на площі у разі арешту Ю.Тимошенко. "Я вважаю, що ризик для влади є. Важко судити, наскільки він великий. Я не виключаю, що може піднятися хвиля співчуття, якісь протестні акції", - сказав він.

При цьому він відмітив, що арешт лідера БЮТ підніме їй рейтинг. "Владою керує бажання показати, що вона є влада, що вона не дозволить з собою так вести, як дозволяє собі Тимошенко, яка ходить на шоу, але не ходить в Генпрокуратуру. Це пряме приниження влади, що, мовляв, я вас ігнорую і взагалі всіх вас в труні бачила", - вказав М.Погребінський.

Михайло Погребінський: біографія і добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини