RU

Росія посилює охорону маяків у Криму

13.10.2008, 09:37

Російські військові посилюють охорону маяків у Криму. На мисі Сарич біля Севастополя морські піхотинці викопали оборонний окоп і побудували бруствер із бійницями.

Як повідомляє телеканал "24", призначення цих інженерних споруд невідоме. Чорноморський флот не надає офіційної інформації. За неофіційною інформацією, таким чином російські військові готуються до можливих провокацій.

Про російські окопи на українській території громадськості стало відомо завдяки наглядачу маяка, який зняв їх на мобільний телефон. Штаб Чорноморського флоту Росії не підтверджує, але і не спростовує інформацію, що окопи почали робити за вказівкою командувача.

Нагадаємо, у вересні 2006 року Севастопольський апеляційний господарський суд своїм рішенням повністю задовольнив позов Генпрокуратури, яким вилучив із незаконного володіння Міністерства оборони Російської Федерації і повернув державній установі "Держгідрографія" об'єкти системи навігаційно-гідрографічного забезпечення (маяки, навігаційні знаки, що світяться, знаки спеціального призначення) на території АР Крим від мису Тарханкут до мису Лукул і від мису Сарич до мису Аюдаг.

Представники військово-морського флоту Росії заявили, що рішення українського суду про вилучення у Міноборони РФ 22 навігаційно-гідрографічних об'єктів неправомочне. Командуванню Чорноморського флоту Росії був відданий наказ забезпечити охорону навігаційно-гідрографічних об'єктів флоту на території України.

Пізніше Посол РФ в Україні Віктор Черномирдін заявив про те, що Росія не визнає рішень українських судів стосовно гідрографічних об'єктів у Чорному морі.

Про перебування Чорноморського флоту Росії в Криму>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини