RU

Росія не виведе свій флот із Севастополя до 2017 року

27.08.2008, 13:24

Росія не має наміру виводити Чорноморський флот із Севастополя до закінчення терміну двостороннього договору з Україною у 2017 році. Про це заявив заступник начальника Генштабу ВР РФ Анатолій Ноговіцин.

"У нас є у двосторонньому форматі договір з українською стороною, ми його в жодному з напрямів не порушуємо принципово, є і терміни перебування нашого флоту", - сказав А. Ноговіцин, коментуючи заяви про те, що Росія вже зараз має готуватися до виведення ЧФ.

"Генштаб ВР РФ збирається стримано ставитися до спроб Києва змінити порядок функціонування флоту в односторонньому порядку", - заявив він.

Нагадаємо, раніше Міністр оборони України Юрій Єхануров підписав наказ "Про питання пересувань, пов'язаних із діяльністю військових формувань Чорноморського флоту Російської Федерації поза місцями їхньої дислокації на території України".

Раніше Президент України своїм Указом затвердив Порядок узгодження з компетентними органами України пересування, пов'язаного з діяльністю військових формувань Чорноморського флоту РФ поза місцями їхньої дислокації на території України. Крім того, В. Ющенко затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони України про порядок перетину державного кордону України військовослужбовцями, військовими кораблями (суднами забезпечення) та літальними апаратами Чорноморського флоту Російської Федерації.

Про перебування Чорноморського флоту Росії в Криму >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини