RU

Росія констатує, що ЧФ немає куди йти з Севастополя

18.06.2008, 10:19

Базі Чорноморського флоту ВМФ Росії, яку українська влада не хоче бачити в Криму після 2017 року у зв'язку з наміром вступити до НАТО, нікуди йти з Севастополя. Про це заявив постпред Росії при НАТО Дмітрій Рогозін.

"Щодо бази в Севастополі, то вона нікуди не подінеться. Їй просто нікуди йти", - сказав Д. Рогозін, якого цитує РИА "Новости".

Він нагадав також, що Україна, здобуваючи незалежність в 1991 році, гарантувала свою позаблоковість. "Після вступу до НАТО ці принципи зміняться кардинально. А це означає, що буде абсолютно інший підхід і до розв'язання територіальних проблем. Нагадаю, що Кримський півострів Хрущов передав для відзначення вічної дружби між двома народами і в пам'ять історичного возз'єднання України з Росією. Питання в тому, чи скористається Росія цим юридичним нюансом", - зазначив російський дипломат.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Ющенко доручив уряду розробити законопроект про припинення з 2017 року дії міжнародних договорів про перебування ЧФ на території України. МЗС РФ вважає поки передчасним починати переговори про виведення флоту з Севастополя.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини