Росія готова передати Ландіка Україні

11.08.2011, 12:16
Росія готова передати Ландіка Україні - Фото
da1561695e463a7edee46989fdbcdaae.jpg

Генеральна прокуратура Росії задовольнила запит українських колег від 19 липня 2011 року про видачу Україні депутата Луганської міської ради Романа Ландіка з метою притягнення його до кримінальної відповідальності

Росія готова передати Ландіка Україні

Генеральна прокуратура Росії задовольнила запит українських колег від 19 липня 2011 року про видачу Україні депутата Луганської міської ради Романа Ландіка (на фото) з метою притягнення його до кримінальної відповідальності.

"З метою фактичної передачі Ландіка в Україну Генеральна прокуратура України дала відповідні доручення українським компетентним органам", - сказано в повідомленні прес-служби Генпрокуратури України.

Нагадаємо, кримінальну справу проти депутата Луганської міськради Ландіка порушено 7 липня за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). За інформацією правоохоронців, 4 липня Ландік грубо порушив громадський порядок в ресторані "Баккара", "безпричинно завдав громадянці тілесних ушкоджень". Незабаром Ландіка затримали в Краснодарі.

Справа Романа Ландіка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?