RU

Росії радять брати приклад з України

25.03.2011, 13:00

Російським політикам потрібно вчитися в України, як треба ставитися до засобів масової інформації. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявила заступник глави Адміністрації Президента України Ганна Герман, коментуючи обвинувачення проти журналіста Савіка Шустера з боку депутата Держдуми РФ, глави Інституту країн СНД Костянтина Затуліна в "антиросійській пропаганді".

"Україна - країна незалежна, журналісти у нас також - незалежні. Ми собі не дозволяємо втручатися в політику ЗМІ, тому я думаю, що наші російські колеги, яких ми дуже поважаємо, повинні брати приклад з України в тому, як треба ставитися до преси", - наголосила Г.Герман.

Нагадаємо, раніше депутат Держдуми РФ, глава Інституту країн СНД К.Затулін, звинуватив телеведучого С.Шустера, який працює в Україні, в антиросійській пропаганді. "Що, можна вважати державні канали та їхніх ведучих ідейними прихильниками Партії регіонів і російсько-українських відносин? Це коли Савік Шустер працює на державному каналі і не упускає будь-якої нагоди, щоб не роздути будь-яку дрібницю в російсько-українських відносинах до скандалу. Він же працює не на приватному, а на державному каналі. А його співробітниця тиждень тому стала прес-секретарем Президента України", - зазначив він.

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>
Савик Шустер: біографія та добірка новин>>>
Костянтин Затулін: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини