RU

Росії передали схему перетину держкордону України Чорноморським флотом

10.09.2008, 13:26

Міністерство закордонних справ України 9 вересня вручило посольству Російської Федерації в Україні ноту з технологічною схемою перетину державного кордону України військовослужбовцями, військовими кораблями (суднами забезпечення) та літальними апаратами Чорноморського флоту Російської Федерації. Про це журналістам повідомив на брифінгу керівник прес-служби МЗС України Василь Кирилич.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Кирилич, повідомив, що технологічна схема визначає порядок дій ЧФ РФ та його керівництва під час перетину державного кордону України. Він звернув увагу на те, що у пресі активно використовується визначення "новий порядок перетину" військовими формуваннями ЧФ РФ державного кордону України. За словами представника МЗС України, цей порядок встановлює не нові умови, оскільки це відновлення порядку перетину кордону, який існував раніше .

В. Кирилич наголосив, що в цьому порядку лише два нових пункти, які стосуються вимоги надавати перелік членів екіпажу військових кораблів (суден забезпечення) та літальних апаратів.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Ющенко затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони України про порядок перетину державного кордону України військовослужбовцями, військовими кораблями (суднами забезпечення) та літальними апаратами Чорноморського флоту Російської Федерації.

Про перебування Чорноморського флоту Росії в Криму>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини