RU

"Ромео і Джульєтта. Нестор і Юля". Як політики надихнули живописця

13.01.2009, 10:40

14 січня в галереї "Грифон" київський художник Андрій Кулагін презентує авторську виставку живопису "Ромео і Джульєтта. Нестор і Юля". На картинах зображені сцени з шекспірівської п'єси, в яких беруть участь перші особи українського політикуму.

Головні "ролі" на своїх полотнах художник відвів Прем'єр-міністру Юлії Тимошенко (Джульєтта) і екс-голові МНС Нестору Шуфричу (Ромео). Обіграти історію шекспірівської любові допомагають інші українські політики - Президент України Віктор Ющенко, голова Секретаріату Президента Віктор Балога, член ВРЮ Віктор Медведчук, а також народний депутат Ринат Ахметов.

"Ахметов буде у найрозумнішій позі. Якщо знаєте, у "Ромео і Джульєтті" є кілька сцен на вулиці. Там один з хлопчаків - дуже розумний, який на все дивиться, але нікуди не влазить. Це і є Ахметов. У середньовічному вбранні", - розказав в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ сам А.Кулагін. За його словами, закінчується художній сюжет класично: "Шуфрич отруєний, а Тимошенко себе заколює кинджалом".

"Це кітч. Я думаю, це якраз та назва, якої заслуговує виставка. Хоч живопис і реалістичний, але подекуди приклеєні газетні вирізки, статті. Напевно, це моя усмішка у відповідь на усмішки народу. У нас в Україні влада то з доларом грається, то з газом. І я також подумав: чому б мені не погратися?" - розповідає художник.

А.Кулагін працював над виставкою два місяці. Розмір полотен - 1,2 х 1 метр.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини