RU

Родину-мать демонтувати не будуть - депутат Київради

16.04.2015, 13:53
Родину-мать демонтувати не будуть - депутат Київради - Фото
Фото: Вікіпедія
Незважаючи на те, що пам'ятник "Родина-мать" у Києві пов'язаний з комуністичним минулим, яке підпадає під дію закону "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки", його демонтувати не будуть. Про це заявив депутат Київської міської ради Олександр Вовченко.

"Пам'ятник "Родина-мать" ніхто демонтувати не буде, бо це історична пам'ять", - сказав він.

Вовченко також додав, що в Київраді зараз є думка, що символ на щиті пам'ятника необхідно замінити на герб України. Це питання зараз вивчається, уточнив він.

Також, за словами депутата, на перейменування вулиць необхідно "не так вже й багато грошей". Зокрема, за його підрахунками, заміна однієї таблички з назвою вулиці буде коштувати "близько 100 гривень", і в цілому на вулиці необхідно буде замінити близько десяти табличок.

Таким чином, йдеться про суму 1000 гривень на перейменування однієї вулиці, причому ці кошти зможуть знайти в бюджеті столиці, переконаний депутат Київради.

Нагадаємо, 9 квітня 2015 року парламент України 254 голосами заборонив використання символіки комуністичного та нацистського тоталітарних режимів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини