RU

Родичі захоплених піратами моряків прийшли до Ющенка

13.10.2008, 13:30

Родичі захоплених піратами українських моряків на судні "Faina" вимагають зустрічі з Президентом України Віктором Ющенком. Близько 20 родичів у понеділок прийшли до Секретаріату Президента з відповідною вимогою.

Мати механіка із захопленого судна Олега Пилипенка сказала, що, всупереч усім запевненням, поки що не виділено коштів на викуп моряків. Вона пообіцяла, що родичі членів екіпажу не підуть із Секретаріату Президента, поки їх не прийме В. Ющенко, - повідомляє "Українська правда".

25 вересня пірати захопили біля берегів Сомалі судно "Faina", в складі екіпажу якого 17 громадян України. На борту судна - 33 танки Т-72, гранатомети, зенітні установки і боєприпаси, які Україна продала Кенії.

Перемовини з піратами про звільнення моряків "Faina" здійснюють Міністерство оборони Кенії і судновласники. Судно перебуває під наглядом декількох американських кораблів із складу 5-го флоту, які мають на меті не допустити розвантаження зброї на берег. Пірати, за різними даними, вимагають від $8 до $20 млн. викупу за моряків.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини