RU

Робоча група по Тимошенко розійшлася до 18 листопада

14.11.2013, 14:18
Робоча група по Тимошенко розійшлася до 18 листопада - Фото
2b9654f32893c56fa832528e775caf80.jpg
Робоча група по законопроектах про лікування ув'язнених пересварилася і пішла на перерву до понеділка, 18 листопада. На засідання робочої групи не прийшли деякі депутати - регіонал Дмитро Шпенов, який, за словами свого колеги Володимира Олійника, перебуває на засіданні круглого столу щодо законопроекту про вибори, позафракційний народний депутат Ігор Єремєєв, свободівець Андрій Міщенко і комуніст Сергій Гордієнко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Спочатку члени комісії приступили до голосування по спірних пунктам законопроекту. Пункти зачитувала депутат - регіонал Інна Богословська. Депутат від Батьківщини Андрій Кожем'якін попросив, щоб зачитував і ставив пункти на голосування голова групи Геннадій Васильєв. Після кількох словесних перепалок Кожем'якіна і Богословської депутат - регіонал Віталій Журавський запропонував оголосити перерву до понеділка, 16:00, пояснивши це тим, що йому потрібно їхати в округ на Житомирщину.

Народний депутат від фракції УДАР Ірина Геращенко нагадала, що на цьому пленарному тижні депутати працюють в комітетах, а робота в округах запланована через тиждень. Перший раз пропозицію оголосити перерву не набрала більшість голосів. Кожем'якін не став голосувати за один з пунктів, які опозиція підтримувала, оскільки його коментувала і ставила на голосування Богословська.

Керівник групи Геннадій Васильєв зазначив, що рішення не прийнято консенсусом, так як одна людина не голосувала. Депутат від Батьківщини Ірина Луценко зазначила, що про консенсусне рішення взагалі говорити не можна, оскільки ряд членів робочої групи відсутній. Представники фракції Партії регіонів скористалися цим зауваженням для того, щоб ще раз поставити на голосування пропозицію оголосити перерву, і на цей раз більшість проголосувала за. Васильєв оголосив перерву до понеділка, 16:00.

Нагадаємо, що на першому засіданні в понеділок, 11 листопада, робоча група домовилася приймати рішення консенсусом - тобто, рішення вважається прийнятим, коли його підтримали всі члени групи, за винятком комуністів. На такому підході наполягли представники фракції Партії регіонів, оскільки, за їх словами, тільки рішення, прийняте таким консенсусом, може знайти підтримку в залі з боку влади та опозиції, а представники КПУ все одно не голосують за євроінтеграційні законопроекти.

28 листопада у Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію України з ЄС та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог, основна - звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Для вирішення питання екс-прем'єра в Раді і була створена робоча група, яка має розробити законопроект про можливість лікування ув'язнених за кордоном.

Читайте також: Чи можлива асоціацію з ЄС, якщо Тимошенко залишать у в'язниці
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини