RU

Робоча група з Тимошенко пішла на перерву

20.11.2013, 15:53
Робоча група з Тимошенко пішла на перерву - Фото
Олександр Кваснєвський і Пет Кокс на засіданні робочої групи (фото - Ірина Шевченко/facebook)
Робоча група з Тимошенко плідно попрацювала у присутності представників моніторингової місії Європарламенту Пета Кокса і Олександра Кваснєвського і пішла на перерву.

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, на сьогоднішньому засіданні члени робочої групи погодили кілька позицій законопроекту про лікування ув'язнених за кордоном. Зокрема, консенсусом було підтримано рішення, що в тому випадку, якщо ув'язнений під час перерви на лікування вчинив новий злочин, перерва переривається, і ув'язнений повертається для відбування покарання в Україні. Якщо він скоїв злочин за кордоном, і там йому покладається відбути термін, цей строк не буде зараховуватися до відбуття терміну в Україні.

Також було підтримано положення про те, що рішення про перерву у відбуванні покарання приймає суд на підставі заяви хворого, до якого додається його зобов'язання повернутися в Україну для відбування покарання.

Після години роботи голова групи Геннадій Васильєв запропонував оголосити перерву, оскільки на 15:00 у тому ж приміщенні було призначено засідання комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Голова комітету, народний депутат від фракції Батьківщина Андрій Кожем'якін запропонував провести засідання комітету по завершенні роботи групи, якій залишилося узгодити ще близько п'яти пунктів законопроекту. Проте, більшість проголосувала за пропозицію Васильєва. Кокс і Кваснєвський залишили приміщення, не повідомивши журналістам, чи будуть вони бути присутнім на комітеті або повернуться на засідання робочої групи.

Нагадаємо, раніше Кокс і Кваснєвський направили президенту Віктору Януковичу клопотання про помилування екс-премєра Юлії Тимошенко. Також представники моніторингової місії Європарламенту схвалили законопроект Анжеліки Лабунської про лікування Тимошенко і рекомендували парламентським фракціям прийняти його якомога швидше.

28 листопада у Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог, одна з них - звільнення Тимошенко.

Досьє на Пета Кокса

Досьє на Олександра Кваснєвського

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини