RU

Робоча група на питання Тимошенко витратить всього одну годину

19.11.2013, 16:59
Робоча група на питання Тимошенко витратить всього одну годину - Фото
Юлія Тимошенко
У робочої групи з питання лікування Юлії Тимошенко буде лише одна година, щоб підготувати законопроект про лікування українських ув'язнених за кордоном. Засідання перенесено на завтра на 14:00, профільний комітет має розглянути цей євроінтеграційний законопроект на своєму засіданні, яке почнеться завтра о 15:00.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, сьогодні на засіданні робочої групи її учасники годину сперечалися, чи варто розглядати пропозиції правозахисників до проекту закону про лікування засуджених за кордоном. Дані пропозиції вчора на робочій групі подав народний депутат фракції УДАР Валерій Пацкан, який не входить в робочу групу. Представники Партії регіонів наполягали на тому, щоб ці пропозиції були вивчені і відпрацьовані, а опозиціонери заявляли, що ці пропозиції не були узгодженими і просили розглядати їх як зацікавленість громадськості в даній темі.

Зрештою більшістю було вирішено прийняти пропозицію до розгляду. Після цього ще годину депутати обговорювали, на який термін можна відправляти ув'язненого на лікування за кордон. Після консультацій, в тому числі з начальником медичного департаменту пенітенціарної служби Євгеном Поляковим, було підтримано пропозицію про те, що суд приймає рішення про відправку ув'язненого за кордон на підставі висновку українського медичного закладу, фахівців медичної служби пенітенціарної системи, а також іноземного медичного закладу, в який його планується направити. Такий  дозвіл дається на термін до року, з можливістю продовження на той же термін.

Після цього у засіданні було оголошено перерву у зв'язку з продовженням пленарного засідання Верховної Ради сьогодні. Голова комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності  Андрій Кожем'якін запропонував зібратися сьогодні після 18:00, проте регіонали відмовилися.

"Після 18:00 я маю намір працювати над проектом закону про прокуратуру , - заявив регіонал  Володимир Олійник. Голова робочої групи Геннадій Васильєв переніс засідання на завтра, на 14:00. Раніше Кожем'якін заявив, що завтра о 15:00 відбудеться засідання очолюваного ним профільного комітету, і якщо робоча група до цього часу не підготує узгоджений проект, на його засіданні буде розглянуто підготовлений опозиціонерами проект закону № 3599д, вже зареєстрований у парламенті.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини