RU

РНБО займеться питаннями стабілізації всередині країни -президент

16.12.2014, 13:08
РНБО займеться питаннями стабілізації всередині країни -президент - Фото
e6cadceb81021f35425981ddd7f32594.jpg
Крім ситуації на фронті, РНБО повинен буде займатися питаннями стабілізації всередині країни. Про це заявив сьогодні президент України Петро Порошенко, представляючи нового секретаря РНБО Олександра Турчинова.

"Один із ключових елементів стратегії ворога - це дестабілізація ситуації всередині країни, внесення розколу в єдність політичних сил", - сказав Порошенко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Президент зазначив, що вже саме призначення Турчинова на посаду секретаря РНБО суперечить таким планам ворогів. "Дуже багато недоброзичливців чекали конфлікту всередині владної команди. Багато хто пророкував довгу коаліціаду, прем'єріаду, спікеріаду і секретаріаду", - сказав Порошенко.

Він зазначив, що, тим не менш, парламентська коаліція була сформована задовго до закінчення терміну, який відводиться на цей процес, сформовано дієздатний уряд, який може реагувати на виклики, що стоять перед країною, і сьогоднішнім призначенням Турчинова завершується формування управління у сфері безпеки та оборони.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини