РНБО: Проросійські видання нагнітають ситуацію в Україні

14.11.2016, 10:14
РНБО: Проросійські видання нагнітають ситуацію в Україні - Фото
3381853fe7b64d652ccfb00ff2c69153.jpg

У Раднацбезі запевнили, що всі правоохоронні структури працюють в штатному режимі і дестабілізації ситуації в країні не допустять

Ніякого "створення спецштаба" з реагування на можливі мітинги і акції протесту в Раді національної безпеки і оборони не створювали. Про це йдеться в сьогоднішній заяві, опублікованій на сайті РНБО. При цьому у відомстві зазначили, що "проросійські ЗМІ, відповідно до поставлених кураторами завданнями, намагаються нагнітати ситуацію в Україні з метою її дестабілізації".

"Зокрема, сайт "Кореспондент", що належить кримінальному олігархові Курченку, який втік до Москви, поширив інформацію про створення в РНБО України якогось міфічного штабу, і перерахував набір традиційних заходів, які здійснювали подільники і господарі Курченка три роки тому. Інформуємо, що в РНБО не створювалися ніякі "штаби", а всі силові структури в Україні працюють в штатному режимі, відповідно до наданих їм Конституцією і законами повноважень", - йдеться в тексті заяви.

Раніше в деяких українських ЗМІ з'явилися "дані" про те, що правоохоронні органи готуються придушувати протестні акції, причому для координації цих заходів в РНБО нібито сформували якийсь спеціальний штаб реагування.

Спецпроект ЛІГА.netМедіагігієна. Як відрізнити новинні медіа від сумнівних ресурсів

11 листопада 2016 року в СБУ повідомили, що російські спецслужби готують ряд дестабілізуючих акцій в Україні з метою очорнення іміджу країни в очах Заходу і недопущення запровадження безвізового режиму з ЄС. Старт масштабних дестабілізаційних акцій заплановано на 15 листопада. Згідно з планом диверсантів, акція нібито почнеться з масштабних протестів ошуканих вкладників банків, а вже до 17-листопада обросте вимогами зниження тарифів.

В кінці жовтня хакери "Кіберхунти" заявили, що зламали переписку помічника президента РФ Володимира Путіна Владислава Суркова. Вони стверджують, що опубліковані документи з "пошти Суркова" - нібито справжній план із дестабілізації України. Один з викладених документів стосується дестабілізації Закарпаття, інший містить "план" Шатун", розрахований на період з листопада 2016 до березня 2017 року.

Читайте також: Новина дня: СБУ анонсує реалізацію "плану Суркова" в Україні

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?