РНБО посилить боротьбу з російською пропагандою

28.10.2016, 18:07
РНБО посилить боротьбу з російською пропагандою - Фото
Олександр Турчинов
РНБО підписав з Міжнародним інформаційним консорціумом Бастіон меморандум про взаємодію з метою протидії російській пропаганді. Про це повідомляє прес-служба відомства.

За словами секретаря РНБО Александра Турчинова, гібридна війна, яку веде проти України РФ, включає в себе не тільки активні бойові дії на фронті, а й економічну та кібернетичну атаки. "Але найнебезпечніший з елементів гібридної війни - це інформаційна війна", - заявив секретар РНБО.

Секретар РНБО повідомив, що меморандум покликаний мобілізувати патріотичних, професійних та інтелектуальних представників громадськості для боротьби проти інформаційної агресії Росії.

Турчинов закликав приєднатися до ініціативи всіх, хто готовий захищати Україну і вести боротьбу з російською пропагандою. Він підкреслив, що РФ "всіма доступними їй способами формує викривлену інформаційну картину світу", намагаючись, таким чином, "дискредитувати Україну на міжнародній арені, дестабілізувати політичну, соціально-економічну ситуацію в країні".

Читайте також: Лойко: Не можна у Росії виграти у брехні, не треба навіть намагатися

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса