РНБО назвав імена військового керівництва окупаційних військ РФ

27.08.2015, 16:07
РНБО назвав імена військового керівництва окупаційних військ РФ - Фото
fa6c800aa7e951b29ae3be31bb9b5568.jpg

Матеріали по генералам і офіцерам російської армії, які керують діями окупаційних військ, передані до Генеральної прокуратури України

Україна має дані на генералів і офіцерів російської армії, які входять до керівної ланки окупаційних військ РФ. Матеріали по них передаються до Генпрокуратури України для відкриття кримінальних проваджень, йдеться в повідомленні прес-служби Ради нацбезпеки і оборони України.

За даними Радбезу, командування всім угрупуванням окупаційних російських військ здійснює генерал-полковник Сердюков Андрій Миколайович. Начальник штабу - перший заступник командувача Південним військовим округом (документи прикриття на прізвище Сєдов).

Командування 1-м армійським корпусом на початку серпня 2015 року здійснював генерал-майор російської армії Завізьон Олексій Володимирович, відряджений з посади начальника штабу 41-ї армії Центрального військового округу ЗС РФ, використовував документи прикриття на прізвище Пілевін.

Командир 2-го армійського корпусу - генерал-майор російської армії Нікіфоров Євген Валерійович (документи прикриття на прізвище Моргун), відряджений з посади заступника командувача 58-ї армії Південного військового округу ЗС РФ. Останнім часом корпусом командував генерал-лейтенант Юдін Сергій Сергійович, який очолював штаб 20-ї армії Західного військового округу ЗС РФ.

"Нам протистоять повноцінні військові підрозділи збройних сил Російської Федерації. На окупованих територіях сконцентрована велика кількість важкого озброєння і військової техніки, відбувається ешелоновані накопичення великих обсягів ПММ і боєприпасів, яке повинно забезпечити ведення активних наступальних дій і за планом російського Генштабу буде підтримано введенням на територію України додаткових підрозділів збройних сил РФ", - заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.

Читайте також: Турчинов: Війська РФ в Донбасі дублюють модель Ваффен-СС

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии