RU

РНБО збирається на позачергове засідання

18.08.2008, 14:34

19 серпня Рада національної безпеки і оборони України збереться на позачергове засідання. Про це на брифінгу в понеділок повідомила прес-секретар глави української держави Ірина Ваннікова.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І. Ваннікова уточнила, що головним питанням засідання РНБО буде перебіг ліквідації наслідків стихії в західних регіонах. Засідання пройде у розширеному складі. Запрошено голів обласних держадміністрацій, профільних міністрів, - зокрема, Міністра оборони, Міністра з питань надзвичайних ситуацій та Міністра охорони здоров'я.

Окремо буде розглянуте питання, що стосується проблем лісового господарства та несанкціонованої вирубки лісу. Віктор Ющенко вважає, що уряд неефективно займається цією проблемою, сповідуючи політику багатослівності замість реальних справ. "Я все зроблю, щоб на засіданні РНБО було прийняте рішення про заборону суцільної промислової вирубки лісу", - процитувала Президента І. Ваннікова. За її словами, низка відомств на початку зими мають провести спецоперацію, мета якої - недопущення неконтрольованої вирубки лісу.

Ще одним питанням засідання РНБО стане програма сучасного забезпечення МНС. У цьому контексті буде заслухано звіт глави МНС Володимира Шандри. Одним із завдань цієї програми є ефективне введення в Україні систем загальнонаціонального оповіщення населення. Президент вважає, що загалом західні території мають бути більш технічно підготовлені до подібних викликів.

На засіданні РНБО буде також підготовлено уніфіковані звіти керівників потерпілих територій, які дозволять об'єктивно оцінити роботу органів місцевого самоврядування, місцевих адміністрацій, відповідних міністерств та відомств.

Нагадаємо, раніше сьогодні І. Ваннікова повідомила, що Президент України Віктор Ющенко незадоволений роботою уряду з ліквідації стихії в західних регіонах і вимагає від Прем'єр-міністра вийти з відпустки. Відповідного листа він адресував Юлії Тимошенко.

Досьє на Ірину Ваннікову >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини