RU

РНБО займеться митною корупцією

31.10.2008, 10:32

Сьогодні, 31 жовтня, під керівництвом Президента України Віктором Ющенком відбудеться засідання Ради національної безпеки і оборони України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, на засіданні РНБО розглядатимуться два питання: про стан протидії корупції в Україні, а також про боротьбу з контрабандою і порушеннями митних правил, координацію правоохоронних органів у цій сфері і персональну відповідальність посадових осіб.

Також сьогодні Президент України зустрінеться з Прем'єр-міністром Бельгії Івом Летермом. На зустрічі обговорюватимуться актуальні питання двосторонньої співпраці в політичній, економічній і гуманітарній сферах, аспекти міжнародної тематики тощо. Зокрема йтиметься про підтримку бельгійською стороною євроатлантических і європейських прагнень України.

Глава української держави порушить також питання про необхідність дотримання Бельгією положень Угоди про лібералізацію візового режиму між Україною і ЄС.

Крім того, Президент України планує порушити питання про підтримку Бельгією зусиль України за міжнародним визнанням Голодомору 1932-1933 рр. геноцидом українського народу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини