RU

РНБО щотижня відстежуватиме, як влада бореться з кризою

22.10.2008, 15:50

РНБО щотижня відстежуватиме антикризові дії української влади. Про це сьогодні в інтерв'ю журналістам заявив Президент України Віктор Ющенко перед входом до Генпрокуратури.

"РНБО щотижня засідатиме, і першою на порядку денному буде оцінка тих кроків, які роблять відповідні інститути... як ми реалізовуємо антикризовий пакет", - відзначив глава української держави, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Раніше глава уряду Юлія Тимошенко пообіцяла внести антикризовий проект на розгляд Верховної Ради до 18:00 сьогодні.

Нагадаємо, антикризовий проект, запропонований Кабміном, передбачає фінансову допомогу банкам шляхом викупу державою додаткових пакетів акцій, спрощує роботу банків з клієнтами-боржниками. Також банкам пропонується протягом двох років не розподіляти свої дивіденди і збільшувати статутні фонди. Передбачається створення стабілізаційного фонду за рахунок аукціонної приватизації, фінансової допомоги міжнародних організацій, випуску облігацій держпозик. Проектом виділяється 1 млрд. грн. для Фонду гарантування вкладів, і гарантований державою вклад збільшується з 50 до 100 тис. грн. Проект передбачає мораторій на введення додаткових соціальних витрат, а також скорочення на 20% витрат на утримання всіх інститутів влади. Передбачається знизити податки для будівельної галузі, підвищити рентну плату на природний газ українського видобування, який постачається комерційним структурам, ввести акциз на нафтопродукти, гарантувати розрахунки власників розподільних систем з постачальниками газо- та електроенергії.

Усе про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини