RU

РНБО рекомендувала урядові пришвидшити ремонт шкіл

19.08.2008, 16:13

РНБО рекомендує урядові в найкоротші терміни вирішити проблему підготовки шкіл, розташованих в зоні стихійного лиха, до нового навчального року. Про це заявив перший заступник Секретаря РНБО Степан Гавриш на брифінгу у вівторок.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, С. Гавриш повідомив, що близько 20% шкіл на потерпілих від стихії західних територіях не готові до навчального року і, швидше за все, з 1 вересня не зможуть прийняти учнів. У зв'язку з цим українському урядові було рекомендовано розробити відповідну програму підтримки навчання.

Водночас, РНБО рекомендує побудувати нові школи на місці тих, які не підлягають ремонту.

Також С. Гавриш звернув увагу на те, що важливим залишається питання санітарного стану та забезпечення шкіл електроенергією, теплом.

Нагадаємо, раніше сьогодні Президент України Віктор Ющенко звернув увагу учасників засідання РНБО на те, що напередодні 1 вересня окрему актуальність має проблема ремонту мостів, якими в західних регіонах учні часто ходять до школи. За інформацією В. Ющенка, необхідно відбудувати понад 550 мостів комунального значення та 700 пішохідних.

Досьє на Степана Гавриша >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини