RU

РНБО попросить ліки від грипу і маски за кордоном

30.10.2009, 17:19

Україна попросить світ про допомогу у забезпеченні медичними препаратами для боротьби з епідемією грипу. Про таке рішення, прийняте на засіданні Ради національної безпеки і оборони України, повідомила Секретар РНБО Раїса Богатирьова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Р.Богатирьова наголосила: "Це рішення прийнято... І зараз Міністерству охорони здоров'я Президент доручив сформувати перелік необхідного. Світові експерти радять в перелік гуманітарної допомоги включати такі препарати, як "Таміфлю", - можливо, ви чули про те, що це специфічний препарат, який використовується і під час лікування, і при певних симптомах в групах ризику... Це маски, яких сьогодні, до речі, дуже не вистачає, - це не прості маски, а або хірургічні, або маски типу респіратора М95. І йдеться про те, що нам необхідна достатня кількість апаратів штучного дихання для того, щоб ми могли у разі необхідності застосовувати такі апарати, які забезпечать адекватний газообмін організму".

За словами Р.Богатирьової, можливо, такий перелік буде дещо перебільшеним, але в цьому випадку це не буде помилкою.

Нагадаємо, раніше В.Ющенко заявляв, що в Україні достатньо медикаментів для того, щоб протистояти епідемії грипу.

Сьогодні Міністр охорони здоров'я Василь Князевич публічно визнав, що в Україні почалася епідемія "свинячого" грипу. У дев'яти областях України вже оголошено карантин. Ю.Тимошенко обіцяє ввести спеціальний режим переїзду людей з області в область.

Раїса Богатирьова: біографія і добірка новин>>>
Свинячий грип: добірка новин>>>
Профілактика і лікування "свинячого" грипу
Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>
Грип і ГРВІ: користь профілактики і небезпека самолікування
Пневмонія: ознаки і лікування


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини