RU

Єрмолаєв порівняв Януковича з Бушем

19.01.2010, 14:47

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович є політиком консервативного складу типу Рейгана і Буша, і саме цей типаж виявився найбільш запитаним під час виборчої кампанії. Про це журналістам на прес-конференції повідомив керівник Центру соціальних досліджень "Софія" Андрій Єрмолаєв.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Єрмолаєв уточнив, що під час президентської кампанії опоненти головного регіонала країни - зокрема, Юлія Тимошенко, - зробили спробу інсталювати негативний образ В.Януковича, що склався під час режиму Леоніда Кучми. Але ця спроба виявилася невдалою: такий образ був зруйнований ще два-три роки тому.

"Звичайно, Янукович не Цицерон і не є інтелектуальним лідером української нації. Це факт. Янукович серед українських політиків - це як Рейган і Буш, тобто людина консервативного складу. Не яскравий з погляду публічності, але коректний з погляду управлінської роботи і здатний приймати рішення. І це той консервативний типаж, який виявився найбільш запитаним суспільством", - резюмував А.Єрмолаєв.

Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини