RU

Ризики зриву виборів президента будуть не в Україні - КВУ

31.03.2014, 17:54
Ризики зриву виборів президента будуть не в Україні - КВУ - Фото
68b1c0197ea7f5ad6d29cc01117c0d5d.jpg
В Україні немає жодних правових, політичних або інших підстав для зриву або перенесення виборів. Про це заявив керівник всеукраїнської громадської організації Комітет виборців України Олександр Черненко.

За його словами, головні ризики для проведення виборів будуть не всередині країни, а зовні, а це можливі провокації, спрямовані на зрив виборів.

Черненко не прогнозує зловживань адмінресурсом, тиску на кандидатів чи підкупу виборців під час виборчої кампанії. Оскільки нинішня влада не має жорсткої адміністративної вертикалі, а також українське суспільство після Майдану не допустить ніяких зловживань.

"Ця президентська кампанія - українська. Україна отримала шанс провести прозорі та демократичні вибори, тому ніяк не повинна втратити цю можливість. Тільки легітимно обраний президент може стабілізувати ситуацію в країні", - підкреслив експерт.

Більше 3000 міжнародних спостерігачів і 2000 спостерігачів Комітету виборців працюватимуть на президентських виборах в Україні.

"Зараз просто небачена громадська активність. Дуже багато охочих долучитися до спостереження на виборах", - зазначив представник організації.

Офіційний дозвіл спостерігати за виборами в Україні отримали Комітет виборців України, Опора, громадська організація УДАР і кілька регіональних громадських середовищ.

Нагадаємо, 25 травня відбудуться дострокові президентські вибори.

Джерело: Радіо Свобода

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини