RU

Ірина Луценко: ставши нардепом, покараю кривдників чоловіка

10.08.2012, 14:58
Ірина Луценко: ставши нардепом, покараю кривдників чоловіка - Фото
Ірина Луценко
Дружина Юрія Луценка Ірина заявляє, що як народний депутат України зробить все можливе для того, щоб притягнути до відповідальності виконавців і замовників кримінальної справи проти її чоловіка. Про це вона сказала сьогодні в Печерському районному суді Києва.

"Це стосується і вас, прокуроре Клименко, як прокурора. Який середнім пальцем два роки поправляє окуляри. От коли ви будете притягнуті до відповідальності, подивимося, що ви будете поправляти своїм середнім пальцем і де будуть ваші окуляри", - зазначила вона.

Ірина Луценко зазначила, що замовник кримінальної справи проти її чоловіка - сім'я Януковича, а виконавці - Генпрокуратура і її співробітники. "5 років в парламенті я буду робити все можливе, щоб добитися справедливості", - підкреслила вона.

Завершуючи свій виступ, Ірина Луценко звернулася до судді: "Не перетворюйтеся в сліпу виконавицю кривосуддя. Бачить Бог, мій чоловік не винен!", - сказала вона.

Нагадаємо, сьогодні в Печерському суді розпочалися дебати в рамках кримінальної справи за обвинуваченням екс-міністра МВС Юрія Луценка, а також підсудних Володимира Тарасенка та Олега Павленова у службовій недбалості при розслідуванні кримінальної справи про отруєння колишнього президента Віктора Ющенка.
Як повідомлялося, потерпілий у цій справі, воїн екс-заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентин Давиденко відмовився від претензій до екс-голові МВС і заявив, що не вважає себе потерпілим.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини