RU

Ірина Луценко пояснила, навіщо суд вдруге викликав "швидку"

19.01.2012, 11:52
Ірина Луценко пояснила, навіщо суд вдруге викликав
Юрій та Ірина Луценки. Фото - www.nso.org.ua
Дружина екс-міністра внутрішніх справ Ірина Луценко вважає, що повторну "швидку допомогу" до суду для Юрія Луценка викликали, щоб засвідчити, що він може продовжити засідання. Про це вона сказала сьогодні журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ірина Луценко уточнила, що останні два тижні у її чоловіка дуже поганий стан здоров'я: "До нього викликали лікаря і робили на портативному апараті обстеження черевної порожнини. Поставили діагноз - загострення хронічного панкреатиту, збільшена підшлункова, вона більше норми на 15%, збільшена печінка. Це продовження тієї ситуації, про яку ми розповідали. У нього підозра на цироз печінки, портальна гіпертензія. І на тлі того, що печінка не функціонує, загострилася підшлункова".

Незважаючи на це, наголосила вона, суд щодня слухає справу. "Він повинен шість разів харчуватися, приймати медикаменти. Цього не робиться, ми працюємо практично без обіду. Вчора йому кололи знеболювальне. Фактично, для того, щоб сьогодні він сюди приїхав, його обкололи вчора ввечері, щоб він міг спокійно переспати ніч і приїхати. Уже сюди викликали вранці "швидку", конвой викликав", - додала дружина екс-міністра.

За її словами, лікарі "швидкої" підтвердили діагноз панкреатит. "Я думаю, що друга "швидка" для того робиться, щоб зафіксувати і засвідчити суду - Луценко може стояти, говорити. І щоб продовжити слухання. А як він себе почуває і які в нього болі - тільки господь знає", - сказала Ірина Луценко .

Нагадаємо, суддя Сергій Вовк сьогодні оголосив технічну перерву для виклику "швидкої допомоги" і оцінки стану здоров'я Луценка. "Була вже швидка, вона ж тільки щойно виїхала, мені укол зробили вранці", - спробував заперечити Луценко, але судді не змінили свого рішення. Адвокати просили на сьогодні відкласти суд за станом здоров'я Луценка.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини